נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

פרויקט של בחירת מערכת מידע לארגון הוא קודם כל ומעל לכל פרויקט ארגוני.
למה?
כי הפרויקט כורך בתוכו שינוי תהליכי עבודה, הגדרה מחודשת של תפקידים ותחומי אחריות, שינוי בהרגלי עבודה ועוד.

שימוש ביועץ חיצוני בפרויקט של בחירת מערכת מידע

 
ארגונים ומנהלים העומדים בפני בחירת מערכת מידע חדשה, יכולים להיעזר בחברה חיצונית לשם שירותי הטמעת מערכות מידע לארגונים, על מנת למזער את הפגיעה בפעילות הארגון ושגרת העבודה של העובדים בתקופת ההטמעה. האתגר הגדול של שירותי הטמעת מערכות מידע לארגונים, הוא ביכולות להביא את העובדים לאמץ אמונות ותפיסות חדשות, על מנת שעבודתם תתאים לסביבת העבודה הטכנולוגית החדשה.

ניהול השינוי בפרויקט של יישום מערכת מידע חדשה

במהלך הפרויקט הארגון עובר שינוי ארגוני משמעותי, שעלול להפר את האיזון הארגוני ואף עלול להיתפס כאיום, על מנהלים ועובדים שהתרגלו לעבוד באופן מסוים. את התהליך בהובלת הפרויקט יש לתכנן ולנהל באופן מושכל ולהקדיש לתהליך את המשאבים הנדרשים ותשומת הלב הראויה, לשם הצלחת תהליך השינוי. למרות שיש קווי דמיון בין ארגונים שונים מתעשיות שונות, כל ארגון הוא ייחודי וסגנון העבודה ומאפיינה, דורשים התייחסות ספציפית. על מנת להפיק את המרב מהפתרונות של שירותי הטמעת מערכות מידע לארגון, יש צורך במערכות גמישות שמתאימות את עצמם לצרכי הארגון.

שירותי יישום והטמעת מערכות מידע לארגון עם המומחים בתחום

אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי שירותי יישום והטמעת מערכות מידע לארגון, אנו בחברת יעדים עומדים לרשותכם. אנו מתמחים בסיוע ללקוחות בכל שלבי בחירת מערכת מידע חדשה החל מאפיון הצרכים למערכת מידע חדשה, כתיבת אפיון ודרישות הלקוח למערכת המידע, סיוע בבפרסום בקשה להצעות מחיר, סיוע בבחירת הספק הזוכה לאספקת מערכת המידע, ליווי כל מהלך היישום וההטמעה של מערכת המידע החדשה.
הראייה הרב מערכתית שלנו מאפשרת ניהול פרויקט מוצלח בכל שלביו. תחומי המומחיות של חברת יעדים כוללים בין היתר: שירותי מחשוב כוללים במיקור חוץ, ניהול וכתיבת מכרזים, סיוע בהגשת הצעות למכרזים, ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים, הנחיית קבוצות עבודה, סיוע בבחירת מערכת מידע, ניהול שירותי מערכות מידע ועוד.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה והבהרה - ללא כל התחייבות!

מאמרים נוספים