נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אנו בחברת יעדים ממקמים את המחויבות והנאמנות ללקוח בראש מעיננו.

השגת שביעות רצון הלקוחות נובעת מהבנתנו את ה-DNA של הלקוח, את צרכיו, מאפייניו, יתרונותיו ואילוציו.

אנו מתחברים ל"ראש" של הלקוח על כלל מרכיביו (האנושיים, הארגוניים, התפעוליים) כולל הבנת סביבת פעילותו והגורמים והמשתנים המשפיעים עליו.

כל נגיעה שלנו בארגון זורעת זרעי הצלחה המאפשרים ללקוח לצמוח עצמאית בהמשך גם בלעדינו!

יחד עם הלקוח אנו מנפצים אילוצים וחסמים והופכים אותם להזדמנויות עסקיות, ארגוניות ותפעוליות.

תפיסת עבודה זאת מבטיחה פרויקט מוצלח, תוצאות כמותיות הניתנות למדידה, ערך מוסף ומעל לכל שביעות רצון!

אבי מזרחי סיפק למועצה המקומית קדימה צורן עת כיהנתי כראש המועצה שירותים בתחום של יעוץ וניהול רכש. השירות שניתן לנו עלך ידי מר מזרחי היה ברמה גבוהה מאוד לשביעות רצוננו תוך הפגנת ידע, מקצועיות ומחויבות אישית. אני ממליץ עליו בכל פה

בכבוד רב, שביט מס ראש המועצה לשעבר קדימה צורן

אני מכיר את אבי מזרחי שנים רבות, בהן עמדתי על יכולותיו המקצועיות ברמות הגבוהות ביותר. הידע הרב שלו משלב חתירה למצוינות עם מחויבות בלתי מתפשרת ללקוח. אני ממליץ עליו בכל פה.

בכבוד רב, ליאור אגאי, רו"ח, משפטן דירקטור BDO זיו האפט

החברה של אבי מזרחי מספקת לנו כבר מספר שנים שירותים בתחום של יישום והטמעת מערכת מידע לניהול פרויקטים. השירות המסופק על ידי צוותו של מר מזרחי מאופיין במקצועיות רבה הכוללת תמיכה וסיוע הנדרשים לנו לתפעול השוטף של החברה הכלכלית.

בכבוד רב, שיר גורן מנהלת פרויקטים החברה הכלכלית לחולון

אבי מזרחי סיפק לנו שירותי יעוץ וליווי עבור יישום והטמעת מערכת מידע ארגונית כולל סיוע בתחומי ארגון ושיטות ותהליכי עבודה. השירות שניתן לנו על ידי מר מזרחי תרם לקידומה של החברה ולהבטחת מימוש יעדיה. אנו ממליצים עליו בכל פה.

בכבוד רב, ניצן פלג מנכ"ל החברה הכלכלית לראשון לציון

אבי מזרחי מספק לנו כבר מספר שנים שירותים בתחום של כתיבת מכרזים. למר מזרחי ידע רב ושליטה בהליכי הרכש הממשלתי עובדה המסייעת לנו לקבל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, במתן פתרונות יעילים ומהירים ומעל לכל- בסבר פנים נעימות. אנו ממליצים עליו בכל פה.

בכבוד רב, יעקב עמר סמנכ"ל הרשות לשירות לאומי אזרחי.

אבי מזרחי מספק לנו שירותי יעוץ בתחומי יעוץ ארגוני. השירות שניתן לנו על ידי מר מזרחי מאופיין במקצועיות תוך הפגנת מחויבות ומסירות. אנו ממליצים עליו בכל פה.

בכבוד רב, תומר סגמן מנכ"ל

אבי מזרחי מספק לנו כבר מספר שנים שירותים בתחום של כתיבת מכרזים. השירות הניתן על ידי מר מזרחי מאופיין במקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, במתן פתרונות יעילים ומהירים ומעל לכל- בסבר פנים נעימות. אנו ממליצים עליו בכל פה.

בכבוד רב, אוהד דגמי מנהל אגף נב"מ (רכש ולוגיסטיקה) משרד החקלאות ופיתוח הכפר