נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מה אנחנו מציעים? סיוע בהבטחת שני מהלכים - הישרדות וצמיחה:

מהלך ראשון - הישרדות:
בשלב ראשון מהלך של הבטחת הישרדות עסקית (מול סביבת הארגון החיצונית) והבטחת הישרדות ארגונית (פנים ארגוני בהתאמה למרכיבי ההישרדות העסקית).

מהלך שני - צמיחה:
בשלב שני הבטחת צמיחה עסקית בהתאמה לתוצאות מהלך ההישרדות לרבות התאמות נדרשות מול סביבת ופנים העסק.

איך אנחנו עושים את מה שאנחנו מציעים?

אנו מספקים יעוץ ארגוני המשלב ראייה מערכתית כוללת עם מתן פתרונות ייעודיים המאפשרים מודולריות מלאה, ניהול תקציב שפוי (העלות שלנו) והתקדמות תוך כדי תנועה והצגת תוצרים מוחשיים.

א. בשלב ראשון: אנו מבצעים אבחון ארגוני כולל וסקירה רב מערכתית של כלל תחומי הארגון: יעדי הארגון, תחומי: שיווק, ייצור, כספים, תפעול, מחשוב (בזמני ביצוע קצרים, עד 3 מפגשים).
 מטרות האבחון:
 
מטרה ראשית: היא להבין את העסק ומטרותיו כדי להבטיח את שני המהלכים הנדרשים: הישרדות וצמיחה. 

מטרה משנית: לא לפספס נקודות תורפה ואילוצים נחבאים אשר יכול ומשפיעים על השגת המטרות.

 

ב. בשלב שניאנו בוחנים (יחד עם הלקוח) את ממצאי האבחון ומחליטים על תכנית עבודה מודולרית לפי תחומים “המשפיעים” על השגת המטרות.

למה כדאי להתקשר איתנו דווקא בימים אלה?

אנחנו מספקים שירות המבטיח פתרון ממוקד, מכוון מטרות וניתן למדידה כמותית. הפתרון שלנו אינו "רחב", "ארוך טווח" וכדומה.

יש לנו ידע והיכרות עם כלל תחומי פעילותו של ארגון ממוצע: כספים, שיווק, ייצור, תפעול, מחשוב. אנו יודעים להגדיר את מהלכי הטיפול אשר יידרשו להפעלה בכל תחום ספציפי.

בפתרון שלנו אין פספוסים. כלומר: לא יקרה מצב בו נטפל בתחום אחד ולאחר סיום הטיפול בו, נגלה כי המטרה לא הושגה משום שתחום אחר משפיע יותר על השגת המטרות.

ההוצאה על השירות שלנו שפויה וכלכלית: מתקדמים תחום תחום –צעד צעד. מסיימים טיפול בתחום – בודקים את התוצאות ובהתאמה מתקדמים הלאה. ניתן לתכנן את ההוצאות והכל בהתאם ליכולתיו של הלקוח.

הלקוח תמיד יקבל מאיתנו ערך מוסף: חניכת הלקוח או עובדיו בשיטות העבודה החדשות, הקניית כלים מקצועיים, יכולת להתמודד עצמאית עם אתגרים ואילוצים. (הערך המוסף יוזיל את ההוצאה על שירותנו משום העובדה שעובדי הלקוח יהיו מיומנים יותר במהלכי שיפור נדרשים).

הפתרונות שלנו מהירים ליישום, כלומר אנחנו מחוייבים להשגת תוצרים אשר ישמשו את הלקוח בטווחי זמן קצרים משמעותית.

אנחנו תמיד נציב לעצמנו יעדים ברורים ומדידים אשר בכל זמן נתון יוכל הלקוח למדוד באמצעותם את האפקטיביות של עבודתנו.

מאמרים נוספים